Dział rehabilitacji

Zadaniem naszym jest udzielanie świadczeń polegających na kompleksowym postępowaniu, które mają na celu przywrócenie pełnej lub możliwej do osiągnięcia sprawności fizycznej i psychicznej.

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Wołowie świadczy usługi dla dzieci i dorosłych z zakresu zabiegów fizjoterapeutycznych. Posiadamy specjalistyczną salę rehabilitacyjną oraz bogate zaopatrzenie sprzętowe umożliwiające dobranie odpowiedniej metody terapii indywidualnie do każdego pacjenta.

Specyfiką działań naszego ośrodka jest prowadzenie pacjenta przez jednego terapeutę. Ten terapeuta personalny określa rodzaj zabiegów i w razie potrzeby dokonuje odpowiednich zmian zwiększających efekt usprawnienia. Współpracując z innymi specjalistami z zakresu pedagogiki, logopedii i psychologii jesteśmy w stanie kompleksowo pracować z naszymi podopiecznymi.

Ośrodek posiada wykwalifikowana kadrę fizjoterapeutów którzy stale poszerzają swoją wiedze i umiejętności chcąc jak najlepiej dobierać metody pracy do indywidualnych potrzeb każdego podopiecznego. Nasi fizjoterapeuci pracują miedzy innymi 

Nasza kadra

Nasze rehabilitantki charakteryzują się dużą empatią i pracy ze swoimi podopiecznymi.

mgr Patrycja Tokarz

Fizjoterapeuta w Ośrodku Rewalidacyjno–Wychowawczym

Skip to content